Oszczędzaj na dowolny cel dla siebie lub swoich bliskich!

00:05 01.04.2021 r.

stefczyk-skarbonka-funkcjonalnosc-oferta

Oszczędzanie jest ważne – pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość. Teraz w Kasie Stefczyka jest także proste i wygodne!

 

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, wprowadziliśmy nowe sposoby oszczędzania, z którymi odkładanie pieniędzy może być prostsze niż kiedykolwiek. Są to Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka oraz funkcjonalność Twoja Skarbonka.

 

Dzięki nim możesz oszczędzać nie tylko dla siebie, ale także dla swoich bliskich:

 

  • Jeśli chcesz odkładać środki dla siebie, skorzystaj z Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka. Promocyjne oprocentowanie stałe wynosi aż 2,50% w skali roku!
  • Jeśli chcesz odkładać środki dla swoich bliskich, wydaj dyspozycję funkcjonalności do rachunku płatniczego IKS – Twoja Skarbonka. Możesz oszczędzać aż dla trzech różnych osób, które również są członkami Kasy!

W obu przypadkach odkładanie drobnych kwot odbywa się automatycznie po dokonaniu transakcji – na jeden z trzech sposobów:

 

  • końcówka kwoty transakcji zaokrąglona w górę
  • stała wartość procentowa od każdej transakcji
  • stała kwota od każdej transakcji

Wachlarz rodzajów transakcji, które pozwolą na oszczędzanie, jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie:

 

  • transakcje zbliżeniową debetową kartą płatniczą VISA wydaną do rachunku IKS,
  • transakcje/przelewy na rachunek innego członka SKOK lub poza SKOK oraz zlecenia stałe na rachunki inne niż własne, wykonywane w ramach Usługi bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka oraz w Placówce Kasy Stefczyka,
  • wypłaty gotówki z bankomatu zbliżeniową debetową kartą płatniczą VISA wydaną do rachunku IKS.

 

Założyć Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka i wydać dyspozycję w przypadku funkcjonalności Twoja Skarbonka możesz tak, jak Ci wygodnie: w naszej placówce oraz w usłudze bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka.

 

To się opłaca!

 

Stałe oprocentowanie promocyjne Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka w wysokości 2,50% w skali roku obowiązuje przez okres 6 miesięcy od założenia rachunku do kwoty 3000 zł. Na kwotę powyżej 3000 zł we wskazanym okresie oraz całość środków na rachunku po upływie 6 miesięcy obowiązuje oprocentowanie zmienne w wysokości 0,11% w skali roku. Szczegóły trybów zasilania Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka znajdziesz tutaj.