Korzystaj z powiadomień PUSH i bądź zawsze na bieżąco

Powiadomienia PUSH. Aktualność. Kasa Stefczyka.


Stały dostęp do aplikacji mobilnej i możliwość sprawdzenia, co dzieje się na koncie, ułatwia zarządzanie swoimi finansami i zwiększa ich bezpieczeństwo. Dodatkową kontrolę zapewniają powiadomienia PUSH.

 

PUSHE to powiadomienia z aplikacji mobilnej wyświetlane automatycznie na ekranie urządzenia. Informują o działaniach i transakcjach dokonywanych na rachunku, takich jak przelewy przychodzące, przelewy wychodzące, płatności kartą czy wypłaty gotówki przy użyciu karty.

W przypadku powiadomień o przelewach kliknięcie powoduje automatyczne przejście do aplikacji. Po zalogowaniu można zapoznać się ze szczegółami transakcji.

Kliknięcie w powiadomienie dotyczące płatności kartą prowadzi do zakładki w aplikacji, w której po zalogowaniu można sprawdzić wszystkie blokady z tytułu płatności kartą.

Za pośrednictwem powiadomień PUSH przesyłamy również różnego rodzaju informacje istotne dla naszych Klientów.

Jak włączyć powiadomienia PUSH?

Powiadomienia PUSH można włączyć samodzielnie w aplikacji mobilnej. Wystarczy wejść w zakładkę „więcej”, kliknąć w kafelek „Powiadomienia w aplikacji” i z użyciem suwaka włączyć funkcjonalność.

Instrukcja włączenia powiadomień dostępna jest również w serwisie www w zakładce „ustawienia”, w panelu „moje powiadomienia”.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z opcji powiadomień PUSH. Dzięki temu można być na bieżąco!