Pożegnanie lata

Pracownicy placówki Kasy Stefczyka przy ul. Rynek 12 uczestniczyli w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 17 z okazji pożegnania lata.

13:58 07.09.2015 r.

festyn7.jpg
Leonard Górski, dyrektor szkoły powitał gości i zaprosił do zabawy, a ta była znakomita. Dzieci brały udział w grach i zabawach na wesoło, pokazach i konkursach sportowych. Były występy taneczne i wokalne – scena należała i do dzieci, i do dorosłych. „Michael Jackson” pokazał swój słynny księżycowy krok. Karatecy, oprócz typowego treningu, zaprezentowali też, jak ręką można złamać stos bardzo solidnych płyt. Dziewczyny pokazały, jak kręcić hula-hopem.
Dużym powodzeniem cieszyła się zjeżdżalnia. Długa kolejka ustawiła się do punktu, gdzie malowano twarze. Można też było kunsztownie się uczesać – panie były niezrównane w pleceniu warkoczyków. Asfalt na boisku szkolnym pokrył się kolorowymi rysunkami wykonanymi przez uczniów kredą.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Kasy Stefczyka. Pracownicy placówki służyli poradą finansową wszystkim chętnym, a dla uczniów przygotowano upominki przydatne w nowym roku szkolnym.