Poznaj „Historię spółdzielczości” i wygrywaj nagrody!

Z okazji 20-lecia Kasy Stefczyka powstała seria poradników edukacyjnych „Historia Spółdzielczości”. W czerwcu, przy okazji ich oglądania, można będzie wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie zorganizowanym dla Kasy Stefczyka przez Apellę S.A.

14:59 25.05.2013 r.

Poradniki edukacyjne „Historia Spółdzielczości” to 6 czterominutowych odcinków. Seria ta powstała w związku z rocznicą 20–lecia działalności Kasy Stefczyka.

Narratorem wszystkich odcinków jest Franciszek, młody absolwent studiów ekonomicznych. Opowiadając historię swojej rodziny przybliża widzom ideę ruchu spółdzielczego i pokazuje jego dzieje na przestrzeni ostatnich stu dwudziestu trzech lat. Historia Kas pokazana jest przez pryzmat życia kilku pokoleń jednej rodziny, której losy były ściśle związane z ruchem spółdzielczym.

Każdy z odcinków zrealizowany został według podobnej formuły: scenki z udziałem narratora ubranego w kostiumy z epok przeplatane są animacjami ilustrującymi prezentowane historie. Całość utrzymana jest w pogodnym tonie, treści poważniejsze przeplatają się z akcentami humorystycznymi.

„Historię Spółdzielczości” można będzie oglądać na Stefczyk.tv, a od 3 czerwca będzie można wziąć udział w konkursie – na naszym profilu na Facebooku.

Zasady konkursu są proste – codziennie o 18:00 w zakładce konkursowej na profilu Kas Stefczyka na Facebooku, zostaną opublikowane pytania dotyczące przedstawionej w poradnikach historii. Trzy pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania danego dnia, otrzymają nagrody dnia: gry planszowe, Jengę lub zestawy plażowe do piłki nożnej. Codziennie nagrodę wygrywa ktoś inny! Nagrodą tygodnia dla gracza, który uzyska największą ilość punków w ciągu siedmiu dni gry, będą kolejno: iPad Mini, stół do piłkarzyków oraz weekend w SPA.

Warunkiem zdobycia punktów jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania quizu.  

Konkurs na Facebooku zaczyna się 3 czerwca o godzinie 18:00, a ostatnich zwycięzców poznamy 24 czerwca po godzinie 18:00.

Zapraszamy na profil Kas Stefczyka www.facebook.com/kasystefczyka.