Pożyczka na remont – dokonaj zmian na wiosnę

Wielkimi krokami zbliża się wiosna – czas zmian, porządków i remontów. Zanim rozpoczniemy prace, warto dobrze się przygotować i przemyśleć nie tylko logistyczną, ale i finansową stronę przedsięwzięcia.

17:22 22.04.2014 r.

Często remont stanowi wyzwanie dla domowego budżetu. Aby wydatek nie nadwyrężył naszego portfela, dobrym sposobem jest rozłożenie go na raty. Przy wyborze odpowiedniej pożyczki warto skorzystać z profesjonalnej i sprawdzonej pomocy fachowców, jaką można uzyskać we wszystkich placówkach Kasy Stefczyka.

Pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, nie tylko na prace remontowe czy materiały budowlane, ale też na zakup nowych mebli, sprzętu RTV i AGD oraz inne związane z tym przedsięwzięciem potrzeby. Dzięki dogodnym okresom kredytowania – nawet do 120 miesięcy łatwo jest dopasować ratę do potrzeb i możliwości finansowych. Oprocentowanie pożyczki jest atrakcyjne, a dodatkowo może zostać obniżone, np. za wpływ dochodu na konto w Kasie.

Jak zabezpieczyć spłatę zaciągniętej pożyczki? Można skorzystać między innymi z ustanowienia zabezpieczenia na remontowanej nieruchomości. Myślisz, że ustanowienie zabezpieczenia hipotecznego na nieruchomości jest trudne i kosztowne? Wcale nie, zresztą możesz liczyć na kompleksową obsługę w placówce Kasy. Co można zyskać dzięki zabezpieczeniu spłaty pożyczki hipoteką? Przede wszystkim nie ma potrzeby ustanawiania innych zabezpieczeń, nie trzeba posiadać poręczyciela do pożyczki. Dodatkowo możesz zabezpieczyć spłatę od niepożądanych sytuacji – dzięki bogatemu wachlarzowi ubezpieczeń. Możesz ubezpieczyć się na życie lub od utraty pracy, dzięki temu Ty i Twoi bliscy możecie spać spokojnie.

A co, gdy posiadamy już inne zobowiązania? Jeśli posiadasz kilka zobowiązań finansowych, połącz je w jedną, wygodną do spłaty pożyczkę, dzięki której możesz uzyskać niższą ratę od sumy dotychczasowych rat, a dodatkowo możesz uzyskać środki na dowolny cel, w tym na remont. Konsolidacja umożliwia spłatę m.in. pożyczek gotówkowych, pożyczek ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, linii pożyczkowych, debetu w rachunku osobistym. Dla przykładu: możesz skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej, gdy w jednym banku spłacasz kredyt za samochód, w drugim za meble, a w trzecim regulujesz karty kredytowe lub limit na koncie. W efekcie płacisz co miesiąc nawet kilka rat w różnych terminach i różnych instytucjach. Łącząc wszystkie zobowiązania w jedną pożyczkę, masz możliwość uzyskania jednej, niższej raty. Co można zyskać dzięki połączeniu posiadanych zobowiązań? Oprócz najważniejszych, czyli możliwości uzyskania jednej raty, niższej niż suma dotychczas spłacanych miesięcznie zobowiązań oraz opcji uzyskania dodatkowych pieniędzy, dzięki konsolidacji możesz wybrać najbardziej dogodny termin spłaty raty – np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia. Nie musisz już pamiętać o spłatach kilku rat i tracić na to czasu. Jedna nowa rata zastąpi kilka posiadanych dotąd kredytów czy pożyczek. Kasa Stefczyka oferuje szereg produktów umożliwiających konsolidację posiadanych zobowiązań.

Nasi doradcy na pewno pomogą Państwu wybrać odpowiednią pożyczkę, tak aby jej spłata była wygodna i pozwoliła zrealizować remontowe plany. Zapraszamy do naszych placówek!

Planującym wiosenny remont życzymy pomyślnej realizacji planu!

Pożyczka na REMONT:

  • pieniądze na remont i inny dowolny cel, na mniejsze i większe wydatki
  • z wygodnymi ratami dopasowanymi do możliwości finansowych
  • z dogodnym okresem kredytowania – nawet do 120 miesięcy
  • z atrakcyjnym oprocentowaniem i możliwością uzyskania dodatkowych obniżek m.in. za wpływ dochodu na rachunek w Kasie
  • z szybką decyzją kredytową przy minimum formalności – wstępna informacja już w 15 minut!

Kilka porad, które pomogą uniknąć remontowych pułapek – zarówno tych finansowych, jak i budowlanych:

  • Stawiaj na gwarancje jakości, nie wybieraj najtańszych rozwiązań, lecz te dobre jakościowo w rozsądnej cenie.
  • Zamiast niepewnych propozycji wybieraj stabilne i pewne rozwiązania.
  • Korzystaj z profesjonalnej i sprawdzonej pomocy fachowców.
  • Wybieraj kompleksowe usługi zamiast prowizorycznego wsparcia
  • Zaufaj doświadczeniu najlepszych.