Pozytywna energia

Gminne Przedszkole Publiczne w Poroninie po raz pierwszy zorganizowało festyn rodzinny połączony z występami dzieci dla rodziców.

07:52 02.09.2014 r.

W programie pojawiły się piosenki, wiersze, tańce, życzenia i prezenty. Ponadto rodzice brali udział w konkursach i zabawach, a dzieci dały upust swojej energii na dmuchanej zjeżdżalni i doskonaliły swoje umiejętności podczas chodzenia po linie. Dyskotekowe dziecięce rytmy serwowane przez DJ Darka Śmieszka oraz malowanie twarzy okazały się hitem imprezy. Był słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla.
zakopane-poronin-1.jpg

Pozytywna energia oraz zadowolenie dzieci i rodziców dały powód do dużej satysfakcji. Nawet pogoda była dla nas łaskawa. Dzięki dużej pomocy i wsparciu rodziców, a także sponsorów, czyli Kasy Stefczyka i GOK Poronin, impreza pozostanie na długo w pamięci i wpisze się w kalendarz uroczystości przedszkolnych.
zakopane-poronin.jpg

Niezwykłym gościem na festynie była maskotka Kasy Stefczyka – sympatyczny Filip, który cieszył się ogromną popularnością wśród najmłodszych, ochoczo pozował do zdjęć i zapraszał do zabawy wszystkie dzieci. Dodatkowo Kasa przygotowała warsztaty plastyczne i drobne upominki. Nie potrzeba bowiem wielkich nakładów, aby na twarzach wszystkich naszych milusińskich pojawił się radosny uśmiech.