Promuj swoją firmę z rachunkiem Tandem!

Ważna wiadomość dla prowadzących działalność gospodarczą. Teraz w Kasie Stefczyka można nie tylko korzystać z atrakcyjnych narzędzi finansowych, ale też skutecznie promować swoją firmę!

08:45 22.09.2015 r.

Coraz więcej Polaków prowadzi własną działalność gospodarczą. Część z nas dokonała tego wyboru świadomie i samodzielnie, chcąc sprawdzić się w biznesie. Inni zostali do tego niejako zmuszeni przez realia rynku – duże firmy często wolą współpracować z osobami prowadzącymi własną działalność, zamiast zatrudniać pracowników w ramach standardowej umowy o pracę. Dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą jednoosobowo lub w formie spółki cywilnej Kasa Stefczyka ma doskonałą ofertę. Teraz nie tylko można założyć w Kasie konto firmowe na dogodnych warunkach, ale też, w ramach nowej atrakcyjnej promocji*, bezpłatnie reklamować swoją firmę!

Jak skorzystać z tej promocji?*

Od 1 sierpnia do 31 października każdy Członek Kasy Stefczyka, który posiada konto firmowe Tandem i aktywnie z niego korzysta, może w ramach promocji na monitorach LCD, które są zainstalowane w jego placówce, zlecić nieodpłatną, miesięczną emisję reklamy swojej firmy. Trzeba tylko przez 2 kolejne miesiące, w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2015 r., mieć wpływy na swój rachunek Tandem przynajmniej w wysokości 3000 zł w każdym z tych miesięcy. Wymagania są więc stosunkowo niewielkie, a korzyść znaczna – reklamę na monitorach może bowiem obejrzeć duże grono potencjalnych klientów naszej firmy.

Monitory w placówkach

W placówkach Kasy Stefczyka najczęściej znajdują się dwa ekrany LCD: jeden w witrynie budynku, skierowany na ulicę oraz drugi, emitujący obraz oglądany przez osoby znajdujące się wewnątrz placówki. Warto pamiętać, że placówki Kasy usytuowane są często w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, w uczęszczanych ciągach komunikacyjnych. Na monitorach wyświetlany jest bogaty serwis informacyjny, składający się z wiadomości z kraju i ze świata ilustrowanych zdjęciami i filmami. W serwisie umieszczane są materiały dotyczące gospodarki, życia społecznego, polityki, a także informacje kulturalne czy prognoza pogody. Wszystko to sprawia, że monitory są pożądanym przez biznes nośnikiem treści reklamowej – promowane są tam produkty i usługi nie tylko Kasy Stefczyka, ale też podmiotów działających w wielu innych segmentach rynku.
stefczyk-przedsiebiorca-201-bon-promocja-internet

Rachunek dla przedsiębiorców

Przypomnijmy, że z rachunku Tandem mogą skorzystać przedsiębiorcy funkcjonujący już na rynku oraz ci, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Obsługa rachunku odbywa się przez Internet i w placówkach Kasy. Dużą zaletą rachunku jest brak prowizji przy wpłatach gotówki w kasie do łącznej kwoty 10 tys. zł dziennie. Prowizja nie jest też pobierana od wpłat nieuporządkowanej gotówki – dzięki temu można zaoszczędzić tak cenny dzisiaj czas. Do rachunku Tandem wydawana jest bezpłatnie karta Visa. Warto też pamiętać o jeszcze jednej korzyści płynącej z posiadania rachunku dla przedsiębiorców w Kasie Stefczyka – dostęp do atrakcyjnych pożyczek i kredytów!

*Promocja przeznaczona jest dla Członków Kasy Stefczyka, którzy w okresie od 1 sierpnia 2015 r. do 31 października 2015 r. posiadali wpływy na rachunek Tandem w wysokości minimum 3000 zł miesięcznie w każdym z dwóch następujących po sobie miesiącach kalendarzowych. Szczegóły w regulaminie promocji dostępnym w placówkach Kasy Stefczyka.

Oferta jest nieaktualna.