Akcja Skarbonka. Aktualności. Kasa Stefczyka.

 

Pomóż potrzebującym dzieciom i dołącz do grona darczyńców wspierających placówkę Domu Dziecka w Kórniku- Bninie. Nawet niewielki gest, ma potężną moc.

Teraz i ty możesz zostać cichym bohaterem, który wspomoże placówkę opiekuńczo – wychowawczą w Kórniku- Bninie. Weź udział w akcji charytatywnej Skarbonka! Dołącz do grona osób, które przyczyniają się do polepszenia komfortu życia dzieci i młodzieży z domu dziecka, zakupienia dla nich sprzętu komputerowego i multimedialnego. Chęć niesienia pomocy nie musi oznaczać dużych kwot. Drobne sumy przeznaczone na akcję, niosą ze sobą wielką pomoc. Skarbonki, do których można wrzucać datki znajdują  się w placówkach Kasy Stefczyka.

Organizatorami akcji jest Kasa Stefczyka we współpracy ze Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej. Jak co roku, celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, które pomogą wesprzeć podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej w Polsce.

Kasa Stefczyka angażuje się w pomoc potrzebującym i zachęca do tego również swoich pracowników, którzy biorą czynny udział w akcji, jako wolontariusze. Pomoc i inicjatywa pracowników Kasy umożliwia sprawowanie nadzoru nad umieszczonymi w punktach skarbonkami, do których zbierane są datki przeznaczone na pomoc dla podopiecznych Domu Dziecka w Kórniku- Bninie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji i wsparcia dzieci i młodzieży!