SKEF nieustannie radzi i pomaga!

11:00 08.05.2020 r.

logotyp-skef-1171-48901234.jpg

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej od lat realizuje swoją misję. Jest nią m.in. edukacja finansowa, pomoc nadmiernie zadłużonym bądź wykluczonym finansowo Polakom oraz udzielanie porad konsumencko-prawnych.

Z myślą o członkach Stowarzyszenia powstał „Poradnik finansowy na czas pandemii”. Można go znaleźć na stronie Stowarzyszenia pod adresem https://www.skef.pl/dodatkowy-zasilek-opiekunczy-w-zwiazku-z-koronawirusem/.

Członkowie SKEF mogą korzystać z bezpłatnych porad finansowo-prawnych w Ośrodkach Doradztwa Finansowego i Konsumenckiego. Aktualnie doradcy pracują zdalnie, dlatego nie ma możliwości umówienia się na spotkanie, niemniej cały czas możliwy jest kontakt telefoniczny i mailowy. Dane kontaktowe do Ośrodków można znaleźć pod adresem https://www.skef.pl/pogotowie-dla-zadluzonych/jak-sie-z-nami-skontaktowac/.

Zachęcamy także do udziału w konkursie dla członków „Rodzinne rozmowy o świecie finansów”. Termin nadsyłania prac upływa 15 maja 2020 r. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę pieniężną w kwocie 600 zł. Więcej informacji pod adresem https://www.skef.pl/rodzinne-rozmowy-o-swiecie-finansow-nagroda-pieniezna-w-kwocie-600-zl/.