Czy wiesz, że teraz możesz mieć swój portfel zawsze pod ręką?

Aktualność "Sprawdź płatności mobilne". Kasa Stefczyka

Dzięki płatnościom mobilnym dokonasz szybkich i wygodnych transakcji bez wyciągania karty czy gotówki z portfela.

Z aplikacją mobilną Kasa Stefczyka Online możesz wiele:

 

  • płacić zbliżeniowo telefonem,

  • mieć stały dostęp do swojego konta,

  • otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach na koncie 

  • zakładać lokaty z preferencyjnymi warunkami

  • wnioskować o pożyczkę

Co zrobić żeby taki komfort mieć? To proste – w aplikacji Kasa Stefczyka Online w zakładce Karty przejdź do opcji Płać telefonem, tam w kilku krokach zainstalujesz Portfel Google do którego w łatwy sposób dodasz swoją kartę Visa. Już! Właśnie włączyłeś wygodne i bezpieczne płatności.

Ochrona Twoich danych jest dla nas priorytetem dlatego powinieneś wiedzieć, że Portfel Google nie wykorzystuje Twoich danych ani numeru karty, więc wszystkie dane transakcji są chronione. A swój telefon możesz zabezpieczyć dodatkowo korzystając np. z biometrii czyli odcisku palca lub rozpoznawania twarzy.

Nie zwlekaj - dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo płatności mobilnych z Kasą Stefczyka. Pobierz aplikację już dziś i przekonaj się, jak łatwo można zarządzać swoimi finansami! Możesz to zrobić w Google Play i App Store.

Więcej na temat aplikacji znajdziesz tu: https://www.kasastefczyka.pl/aplikacja-mobilna-w-twoim-telefonie

 

Konto oznacza rachunek płatniczy. Aplikacja Kasa Stefczyka Online dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS − do pobrania bezpłatnie ze sklepów Google Play lub App Store. By korzystać z płatności mobilnych, trzeba posiadać urządzenie oparte na systemie Android z zainstalowaną technologią NFC, służącą do przekazywania informacji na odległość do ok. 20 cm. Wymagania te spełnia obecnie większość smartfonów z Androidem. Płatności mobilne przyjmują wszystkie terminale płatnicze w Polsce.