Świąteczne atrakcje

15:00 09.12.2015 r.

Placówka Kasy Stefczyka przy ul. Sikorskiego 59 C (nowa galeria handlowa) działa od lutego 2014 r. i często organizuje gry i zabawy dla najmłodszych. Ostatnia akcja, którą pracownicy nazwali „Pokoloruj świat”, trwała dwa tygodnie, a rozdanie upominków odbyło się 4 grudnia.

W zabawie wzięło udział 49 przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 2. Zadanie polegało na pokolorowaniu stworzonych przez pracowników obrazków. Dzieci w prezencie od Kasy dostały maskotki Filipa, kredki, ołówki, puzzle, opaski odblaskowe i inne przydatne drobiazgi. Pracownicy zachęcają również dzieci z Głowna do udziału w konkursach, organizowanych przez Kasę Stefczyka. W konkursie Małe Wielkie Marzenia wzięło udział kilka klas ze Szkoły Podstawowej nr 3 w oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1.

– Aby uświetnić mikołajki, nasza placówka zorganizowała akcję „Kasa Stefczyka osładza mikołajki”. Na placu targowym oraz w galerii handlowej Filipek rozdawał małe prezenty, czyli cukierki, i składał życzenia – mówi Marta Zalewska, pełnomocnik agenta z placówki przy ul. Sikorskiego 59 C w Głownie. – W czasie przedgwiazdkowej gorączki staraliśmy się wprowadzić świąteczny nastrój. Przygotowałyśmy cukierki i lizaki, a do każdej słodkości dołączałyśmy serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne oraz bardziej przydatne drobiazgi, czyli długopisy i zapachy samochodowe.