Ty pożyczasz - razem pomagamy – Szlachetna Pożyczka w Kasie Stefczyka

11:13 03.10.2017 r.

 

charytatywna-aktualnosc.png

Jest wiele sposobów na pomaganie. Można podarować innym swój czas, można wykorzystać własne umiejętności lub podzielić się posiadaną wiedzą. Można także przekazać konkretną pomoc materialną. Czy wiedziałeś, że dzięki korzystaniu z produktów finansowych Kasy Stefczyka, można realnie pomagać i wspierać tych, którzy naprawdę tego potrzebują?

Ty pożyczasz - razem pomagamy

Tak, w Kasie Stefczyka Ty pożyczasz i razem pomagamy! Każda Szlachetna Pożyczka to 50 zł przeznaczone przez Kasę Stefczyka na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Zdecyduj, na który! Twoja decyzja jest ważna – dzięki niej dofinansowanie otrzymają organizacje zajmujące się leczeniem i rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych, schroniska dla zwierząt oraz instytucje niosące pomoc seniorom.

Szlachetna Pożyczka to nie tylko pomoc dla potrzebujących – to także świetnie skonstruowany produkt finansowy: dodatkowa gotówka z niską i wygodną w spłacie ratą. Dzięki Szlachetnej Pożyczce nie tylko będzie Cię stać na realizację Twoich marzeń i planów - rata będzie niższa, niż się spodziewasz!

Pomagaj innym i korzystaj z atutów dobrego produktu finansowego. Dzięki Szlachetnej Pożyczce:

  • WSPIERASZ – Ty decydujesz, na którą ze wskazanych przez Kasę organizacji charytatywnych przeznaczymy 50 zł,
  • ZYSKUJESZ – gotówkę z niską i wygodną w spłacie ratą.

Weź pożyczkę, pomóż innym i zrealizuj swoje plany już dziś!

Rzeczywista Roczna Stopa oprocentowania Szlachetnej Pożyczki – 12,2 %

Regulamin akcji Szlachetna Pożyczka wraz z listą organizacji dostępne w placówkach oraz tutaj. Akcja trwa w dniach 2.10-31.12.2017 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.