Uwaga, konkurs! Obracaj kartą, bo warto!

15 grudnia rusza wielki konkurs Kasy Stefczyka - Obracaj kartą, bo warto! Płać kartą Visa Kasy Stefczyka** w punktach handlowo-usługowych lub korzystaj z usługi Visa cashback, używając tej samej karty. Napisz życzenia z okazji dwudziestolecia Kasy Stefczyka i wygraj atrakcyjne nagrody!

13:55 14.12.2012 r.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy:*

  1. dokonać co najmniej jednej transakcji kartą Visa Kasy Stefczyka** w punkcie handlowo-usługowym na kwotę minimum 50 zł lub wypłaty tą kartą gotówki w ramach usługi Visa cashback na kwotę minimum 100 zł,
  2. wymyślić życzenia dla Kasy Stefczyka z okazji dwudziestolecia istnienia Kasy,
  3. przesłać propozycję życzeń:
    • SMS-em na numer 70906 (koszt SMS-a – 0,62 zł brutto) w formacie: KSVISA.numer członkowski. treść życzeń lub
    • za pośrednictwem poczty na adres: Kasa Stefczyka, ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia z dopiskiem KONKURS VISA.

Co tydzień trzy najciekawsze propozycje życzeń zostaną wyróżnione nagrodami tygodnia i będą miały szansę powalczyć w finale o nagrody główne: samochód, laptopy i tablety. Każda kolejna transakcja i nadesłane życzenia zwiększają szansę na wygraną.

* Konkurs trwa od 15.12.2012 r. do 28.02.2013 r. Szczegóły konkursu Obracaj kartą, bo warto! dostępne są w regulaminie oraz w placówkach Kasy Stefczyka.

** Karta Visa wydana przez Krajową Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową dla konta osobistego w Kasie Stefczyka.

Fundatorami nagród są: Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. oraz Kasa Stefczyka.

Organizatorem konkursu jest Apella S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Legionów 126-128, działająca na rzecz Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Franciszka Stefczyka w Gdyni (Kasa Stefczyka).