Wielki Konkurs Kulinarny Kasy Stefczyka!

 

11:00 15.04.2016 r.

 

-konkurs-kulinarnyaktualnosci.jpg

Kasa Stefczyka od lat pielęgnuje polskie tradycje i regionalne zwyczaje. Cenimy też każdą chwilę spędzoną w gronie najbliższych przy rodzinnym stole. Dlatego właśnie rusza Wielki Konkurs Kulinarny, w którym poszukujemy przepisów na najlepsze domowe pierogi, najsmaczniejsze gołąbki, najsłodszą babkę cukrową czy inne tradycyjne, regionalne polskie potrawy, które smakują jak żadne inne.

Weź udział w konkursie i walcz o nagrody, to proste!

Co zrobić, aby wziąć udział? Dołącz do Kasy Stefczyka i wyślij nam swój przepis na ulubioną tradycyjną, regionalną polską potrawę. Dodaj jej zdjęcie i opowiedz o niej. Pomidorowa, po której Twój mąż się w Tobie zakochał czy pierwsza samodzielna szarlotka Twojej córki? Daj się ponieść wyobraźni!

W konkursie zostanie wyłonionych aż dwanaście najciekawszych przepisów, a ich twórcy otrzymają nowoczesny sprzęt AGD. Wciąż się wahasz? To nie wszystko! Zwycięskie przepisy zostaną opublikowane w Mini Książce Kucharskiej na regionalne potrawy Kasy Stefczyka. Stań się jej częścią!

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy na stronie www.konkurskulinarny.kasastefczyka.pl oraz w Placówkach do 3 czerwca 2016 r.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdziesz w placówkach Kasy i na stronach internetowych www.KasaStefczyka.pl oraz www.konkurskulinarny.kasastefczyka.pl

Organizatorem Konkursu jest Apella S.A. na zlecenie Kasy Stefczyka.

Konkurs skierowany jest do Członków Kasy Stefczyka.