Łzy wzruszenia i radość zwycięzców. Wielki Konkurs Urodzinowy Kasy Stefczyka rozstrzygnięty!

15:00 20.12.2018 r.

1171x48933343536.jpg

Pierwsze miejsce zajął Pan Marek z Warszawy, który nie potrafił ukryć wzruszenia. Było nam niezmiernie miło wręczyć laureatowi kluczyki do nowiutkiej skody fabii. Panu Markowi życzymy dalszej pomyślności, nie tylko na polskich drogach. Pozostali nagrodzeni również dzielili się z nami radością. Otrzymaliśmy od Państwa liczne wyrazy uznania i czuć było łączącą nas ciepłą, niemal rodzinną więź.

Jury musiało dokonać niezwykle trudnego wyboru i wyłonić wygranych. Liczba zgłoszeń była dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Wpłynęło ich aż 5213!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wspaniałe prace i Państwa ogromne zaangażowanie podczas trwania Wielkiego Konkursu Urodzinowego Kasy Stefczyka. Nasze 25 urodziny obchodzimy bardzo hucznie i cieszymy się z rozdanych nagród. Jesteśmy dumni i szczęśliwi z tego, jak wybitnie uzdolnieni są Klienci Kasy. Poziom był bardzo wysoki, a nadesłane projekty bardzo różnorodne. Cekinowy tort, wieniec z siana, haftowany obrus, plakaty, wiersze, filmy i butelka z listem – to tylko niektóre z wyjątkowych prac.

Oto zwycięski film:

https://www.facebook.com/kasystefczyka/videos/322515435008957/

Zachęcamy również Państwa do obejrzenia naszej relacji z wręczania głównej nagrody:

Wszystkim pozostałym laureatom jeszcze raz gratulujemy! Co miesiąc nagradzaliśmy aż 25 klientów Kasy Stefczyka. To były niezapomniane urodzinowe chwile, które będziemy zawsze pamiętać.