Wygodna pożyczka, niewielka rata!

5000 zł – to pieniądze, które spokojnie wystarczą nam na remont mieszkania, nowe meble, sprzęt RTV, upragniony przez dziecko skuter czy wakacje życia w ciepłych krajach. W Kasie Stefczyka można dostać pożyczkę na tę kwotę, a potem płacić ratę 75 złotych* miesięcznie!

13:32 21.10.2015 r.

5 tysięcy złotych stanowi poważny zastrzyk finansowy dla domowego budżetu. Z całą pewnością wystarczy na pilne potrzeby, czasami może pomóc w realizacji wielkich marzeń. Kasa Stefczyka oferuje pożyczkę w tej kwocie, którą – co bardzo ważne – można przeznaczyć na dowolny cel. To my, a nie instytucja finansowa, decydujemy, na co chcemy wydać pożyczone pieniądze. Jednak największą zaletą tej propozycji jest wysokość miesięcznej raty: wynosi ona 75 zł*. Na taki dodatkowy koszt w skali miesiąca może pozwolić sobie przecież większość z nas.
rodzina-pozyczka.jpg

By jeszcze bardziej ułatwić życie Członkom Kasy Stefczyka, formalności związane z przyznaniem pożyczki ograniczone są do minimum, zaś wstępną informację kredytową otrzymujemy w ciągu zaledwie 15 minut. Dzięki temu możemy szybko cieszyć się pieniędzmi, pożytkując je na ważny dla nas cel.

Jakie są atuty pożyczki „Ile za ile?”

• Jest to oferta, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel – teraz zakup sprzętu, atrakcyjna wycieczka czy realizacja innego marzenia jest na wyciągniecie ręki.
• Realizacja planów może rozpocząć się bardzo szybko – już w 15 minut Kasa udzieli wstępnej informacji o decyzji kredytowej.
• Wygodna rata to najważniejszy argument przeważający za skorzystaniem z oferty Kasy Stefczyka – rata 75 zł* miesięcznie z pewnością zadowoli wielu pożyczkobiorców, gdyż jest to niewielki koszt, który nie nadwyręża zbytnio domowego budżetu.
• Istnieje możliwość ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach, zaś formalności zredukowane są do niezbędnego minimum.


Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do placówek Kasy lub do kontaktu z infolinią pod numerem: 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora)!

*Całkowita kwota kredytu Pożyczki „Ile za Ile”: 5000 zł, czas obowiązywania umowy: 98 miesięcy, 97 miesięcznych rat równych: 74,86 zł oraz ostatnia, 98. rata: 74,39 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99% (zmienna), prowizja 10% tj. 500 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 14,13%, całkowita kwota do zapłaty: 7875,81 zł, w tym odsetki: 2335,81 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 01.12.2015 r. Liczba dostępnych dla członka pożyczek „Ile za ile?”– 1 (jedna). Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Oferta jest nieaktualna.