„Wyścig o kasę”, czyli aplikacja konkursowa Kas Stefczyka

Z początkiem tygodnia na profilu Kas Stefczyka ruszył nowy konkurs z grą planszową w tle. Oprócz sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy z zakresu ekonomii, w konkursie wygrać można atrakcyjne nagrody.

12:39 21.11.2012 r.

 

„Wyścig o kasę” to wirtualna gra planszowa, w której można zarządzać swoim kapitałem, kupować nieruchomości, zwiększać standardy usług, zaciągać pożyczki czy oszczędzać na lokatach.

Konkursowa aplikacja na fanpage’u Kas Stefczyka (www.facebook.com/kasystefczyka) oferuje grę rankingową o nagrody oraz grę towarzyską pozwalającą miło spędzić czas ze znajomymi w sieci. W konkursowej aplikacji tworzone są rankingi dzienne oraz ranking ogólny. W rankingu dziennym umieszczani są uczestnicy konkursu, którzy danego dnia rozegrali minimum jedną pełną grę i uzyskali wynik. W rankingu ogólnym umieszczani są ci uczestnicy zabawy, którzy rozegrali minimum jedną pełną grę w czasie jego trwania. Codzienne do wygrania jest kubek termiczny lub gra bierki.

 

wyscig-o-kase.jpg

 

Ponadto, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w konkursie, na stronach internetowych Kas Stefczyka oraz portalach Stefczyk.info, Stefczyk.TV oraz CzasNaFinanse.pl znaleźć można odpowiedzi na pytania, które pojawiają się gdy użytkownik trafi na pole QUIZ – prawidłowa odpowiedź zapewnia graczowi dodatkowe środki płatnicze obowiązujące w grze.

Konkurs „Wyścig o kasę” potrwa trzy tygodnie, tj. do 10 grudnia 2012 roku. Na zwycięzców czekają nagrody, m.in. Sony Playstation 3, PS Vita oraz gry towarzyskie Scrabble, Jenga i Tabu.

Za realizację i koordynację konkursu odpowiada agencja reklamowa Apella S.A.