Konkurs Stypendialny. Slider. Kasa Stefczyka

 

Wystartowała XVI edycja Konkursu Stypendialnego

 

Pochwal się wynikami w nauce oraz osiągnięciami pozaszkolnymi – i zdobądź stypendium Kasy Stefczyka! Rozpoczęła się XVI edycja Konkursu Stypendialnego dla uczniów i studentów.

 

Kasa Stefczyka po raz kolejny chce nagrodzić uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich oraz studentów uczelni wyższych – wyróżniających się zarówno w nauce, jak i działalności pozaszkolnej. Zwycięzcy konkursu otrzymają comiesięczne stypendia w kwotach brutto: 250 zł (uczniowie) oraz 350 zł (studenci). Fundatorem nagród jest Fundacja im. Franciszka Stefczyka.

Konkurs jest skierowany do uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich, którzy są Członkami Kasy Stefczyka lub których przynajmniej jeden z rodziców bądź opiekunów prawnych jest Członkiem Kasy Stefczyka co najmniej od 22 marca 2023 r., a także do studentów uczelni wyższych, którzy są Członkami Kasy Stefczyka. Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć odpowiedni wniosek i wykazać w nim osiągnięcia osoby ubiegającej się o stypendium.

Zgłoszenia do Konkursu Stypendialnego można przesyłać od 22 września do 10 listopada 2023 r. Można to zrobić na jeden z dwóch sposobów:

  • elektronicznie w formie skanu – na adres: [email protected]

  • pocztą tradycyjną – na adres:

Kasa Stefczyka
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

z dopiskiem: „Konkurs Stypendialny”.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.


Pliki do pobrania