Finansowy jubileusz „Solidarności”

Na koncercie z okazji jubileuszu XXXV rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” w Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej, pracownicy Kasy Stefczyka wyjaśniali zainteresowanym niezrozumiałe tematy związane z finansami.

15:30 13.07.2015 r.

Obchody jubileuszu były podzielone na trzy części. W godzinach porannych odbył się mini wyścig „Solidarności” czyli „Dzieci na start”. Pod tym hasłem najmłodsi kolarze, dziewczęta i chłopcy, rywalizowali w Mini Wyścigu „Solidarności” w czterech kategoriach wiekowych (uczestnicy byli w wieku od 4 do 12 lat).

Kolejnym etapem obchodów był 26 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa tegorocznego w wyścigu prowadziła drogami województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego, z metą na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Kolarze z 20 międzynarodowych teamów walczyli o zwycięstwo podczas 5 etapów i w ciągu 4 dni pokonali 750 km.

Obchody zwieńczył koncert, którego gwiazdą była grupa Rezerwat.

festyn-lodz-traktorowa.jpg
Przy tak bliskiej sercu wielu Polaków rocznicy nie mogło zabraknąć Kasy Stefczyka. Na stoisku Kasy można było dowiedzieć się o jej ofercie oraz o rodzajach i możliwościach ubezpieczeniowych SKOK Ubezpieczeń. Wiadomo, że świat finansów jest dość zawiły, dlatego doradcy finansowi z placówki Kasy przy ul. Traktorowej 63 w Łodzi rozwiewali wszelkie wątpliwości zainteresowanych w tym temacie.

Były też atrakcje dla dzieci: kolorowe baloniki i malowanie twarzy, a w kąciku zabaw dzieci mogły kolorować malowanki z naszym Filipem.