Jesienna Zaratka

15:59 30.09.2019 r.

1171x489-20.png

Październik i pogoda za oknem dają nam jasno do zrozumienia, że teraz możemy zająć się odkładanymi dotychczas sprawami. Wakacje za nami, więc nic nie powinno nam przeszkadzać w przeprowadzeniu koniecznych prac na przykład związanych z modernizacją domu. Nawet jeżeli wystąpi problem z opróżnionym przez wakacje portfelem, można go szybko rozwiązać dzięki Pożyczce Zaratka.

Kiedy jesienią planujemy nowe inwestycje, często okazuje się, że po wakacjach znowu musimy oszczędniej gospodarować naszym budżetem. Wydaje się, że znowu będziemy musieli odłożyć zakup nowego sprzętu kuchennego, telewizora, remont mieszkania czy chociażby zakup komputerów czy tabletów dla najmłodszych. Jednak warto pamiętać, że świetną pomocą w uzupełnieniu braków w portfelu jest Pożyczka Zaratka.

Pożyczka Zaratka w Kasie Stefczyka to możliwość otrzymania niedużych pieniędzy na uzupełnienie domowego budżetu. To także dobre rozwiązanie, kiedy nie chcemy płacić przy tym wysokich miesięcznych rat. W ramach Pożyczki Zaratka można otrzymać 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 złotych z miesięczną ratą wynoszącą tylko 25 złotych za każdy pożyczony 1000 złotych. Łatwo więc samodzielnie obliczyć wysokość miesięcznej spłaty dla poszczególnych kwot pożyczki. Ponadto prowizja wynosi 0 zł, natomiast oprocentowanie nominalne to tylko 9%, a okres spłaty – 48 miesięcy. 

Dodatkową korzyścią Pożyczki Zaratka jest szybki czas jej otrzymania. Nie trzeba wcześniej starać się o zaświadczenie o dochodach np. w swoim zakładzie pracy – wystarczy w placówce Kasy okazać dowód tożsamości oraz podpisać oświadczenie o zarobkach. Wstępną informację kredytową otrzymamy nawet w 15 minut.

Atuty Pożyczki Zaratka:

  • niska rata – tylko 25 zł miesięcznej spłaty za każdy pożyczony 1000 zł!
  • 0 zł prowizji
  • dowolny cel kredytowania
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

W celu zawarcia umowy na Pożyczkę Zaratka lub uzyskania szczegółowych informacji na jej temat Kasa Stefczyka zaprasza do placówek.

Pożyczka Zaratka dostępna jest wyłącznie dla Członków nieposiadających pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku.

Przykład reprezentatywny z dnia 1.04. 2018 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 1000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 9%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,38%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 24,89 zł oraz ostatnia, 48. rata: 24,93 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1194,76 zł, w tym odsetki: 194,76 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.