Czy wiesz, że : „Zasługujesz na niższe raty” – konkurs wideo Kasy Stefczyka.

Dziś na profilu Kas Stefczyka na Facebooku, rusza konkurs wideo na nakręcenie teledysku do spotów radiowych, reklamujących pożyczkę konsolidacyjną o nazwie „Zasługujesz na niższe raty”.

16:53 01.07.2013 r.

 

W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest fanem Kas Stefczyka na Facebooku. Zadanie konkursowe polega na nakręceniu kreatywnego i ciekawego teledysku, który spodoba się internautą oraz jury. Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy prace (nadesłane przez jednego uczestnika). Następnie teledyski, wezmą udział w głosowaniu.

W pierwszym etapie konkursu, który trwa do 31 sierpnia, fani Kas Stefczyka na Facebooku będą mogli oddawać głosy na prace, które im się najbardziej podobają. Spośród tych, które uzyskają minimum 100 głosów, jury na początku września wybierze trzy prace konkursowe. Praca z największą ilością głosów zdobędzie nagrodę publiczności.

Zatem warto się postarać! Dla najlepszych prac, które zdobędą serca fanów i jury czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodami w konkursie są m.in. zestaw do oglądania filmów w iście kinowym klimacie - projektor marki EPSON z uchwytem do przywieszenia, ekran, bezprzewodowe okulary 3D oraz maszyna do popcornu, a także dwa vouchery na kwotę 5 000 zł do wydania w biurze podróży Ecco Holiday. Dla pracy, którą wybierze publiczność przewidziano Playstation 3 Move.

Link do konkursu:
https://www.facebook.com/kasystefczyka/app_630363120322400


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i aktywnego głosowania!