Dołącz do nas!

Nowy Pracownik to dla firmy nowe możliwości! Zdajemy sobie sprawę, że początki pracy bywają trudne. Nowe zadania, nowi ludzie i nowe miejsce. Wiele nowości i mogłoby się wydawać, że wiele niewiadomych. W Kasie Stefczyka dbamy o to, żeby adaptacja była dla każdej osoby procesem jak najmniej stresującym i możliwie jak najbardziej przyjemnym. Nie zasypiemy Cię stertą dokumentów i książek, których będziesz musiał nauczyć się na pamięć. Będziemy stopniowo wdrażać Cię w realia pracy z Kasą Stefczyka. Nie będziesz zdany sam na siebie - od początku będzie pracował z Tobą wyznaczony opiekun, który stanie się Twoim przewodnikiem i pomoże zawsze, gdy będziesz tego potrzebował. Wiemy, że im lepiej się zaaklimatyzujesz, tym lepiej będziesz pracował i czuł się w swoim miejscu pracy. Zależy nam na tym.

Przez pierwszych kilka dni będziesz poznawał swoje nowe miejsce pracy i współpracowników. Zaglądniesz we wszystkie zakamarki, przyjrzysz się temu, jak ta praca wygląda od kuchni, jacy ludzie nas odwiedzają i czego oczekują. Jeżeli będziesz potrzebował więcej czasu na odnalezienie się w nowej sytuacji – damy Ci go!


 

 

Ikona - dołącz do nas - adaptacja wstępna

 


Adaptacja wstępna
potrwa minimum 5 dni.

 

 

Ikona - poświęcimy rok na Twój rozwój

 


Poświęcimy rok
na zwiększanie Twojego potencjału, dopracowanie Twoich umiejętności i podnoszenie Twoich kwalifikacji.

W Kasie Stefczyka obowiązuje przygotowany przez specjalistów system szkoleń, zgodny z najnowszymi trendami procesu uczenia się. Jasno określamy, czego oczekujemy od Ciebie, oraz czego Ty możesz oczekiwać od firmy. Zapoznamy Cię z kulturą organizacji i jej celami.

Wspólnie sprawimy, że staniesz się częścią Kasy Stefczyka i będzie to naturalny, stopniowy proces.