Nowa wersja serwisu internetowego e-skok już działa

Zakończyły się prace związane z wdrożeniem nowej szaty graficznej i nowych funkcjonalności w ramach serwisu internetowego e-skok. Od 2 marca członkowie Kasy Stefczyka korzystać mogą z nowoczesnego, wygodnego i prostego w obsłudze nowego serwisu internetowego.

13:31 01.03.2013 r.

Chcąc dostosować się do rosnących potrzeb użytkowników internetowego serwisu e-skok, Kasa Stefczyka podjęła decyzję o zmianie jego wyglądu oraz wprowadzeniu nowych funkcjonalności poprawiających jego użyteczność.

Nowy serwis www.e-skok.pl  stworzony został zgodnie z aktualnymi trendami obowiązującymi w projektowaniu internetowych serwisów transakcyjnych. Nowy serwis internetowy e-skok jest przyjazny w obsłudze i posiada przejrzystą nawigację, dzięki czemu korzystanie z niego jest intuicyjne i wygodne.

Oprócz nowoczesnej szaty graficznej, która nawiązuje do obecnego wyglądu stron www.KasyStefczyka.pl oraz www.KasaStefczyka.pl, przewidziano w nim szereg udogodnień dla użytkowników oraz opcji niedostępnych w dotychczasowej wersji serwisu.

Są to między innymi:

  • możliwość personalizacji ustawień, bardzo pożądana przez użytkowników Internetu, pozwala na dostosowanie wyglądu strony głównej oraz zapisanie własnych skrótów do najczęściej  odwiedzanych stron  serwisu, co znacznie ułatwia korzystanie z serwisu e-skok.  
  • pomoc kontekstowa, dostępna jest na większości stron serwisu w formie linku Pomoc, po kliknięciu, którego pojawia się  specjalne okno dialogowe, w którym użytkownik może od razu znaleźć wskazówki, jak wykonywać operacje w serwisie e-skok.
  • sekcja „Do pobrania”, w której znajdą się wszystkie niezbędne pliki, gotowe do pobrania w formacie PDF.
  • ścieżka nawigacji (inaczej ścieżka obecności w serwisie), dzięki której użytkownik serwisu wie, w której jego sekcji się znajduje i jak do niej trafił. To standardowe rozwiązanie, stosowane na wielu stronach internetowych, bardzo ułatwia poruszanie się po serwisie e-skok.
  • szczegółowy opis transakcji, w którym znajduje się znacznie więcej informacji o wykonanych operacjach niż w dotychczasowej wersji serwisu e-skok.
  • nowy sposób wyświetlania komunikatów kierowanych do użytkownika przez system oraz Kasę.

W nowej wersji e-skok zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, których zadaniem jest zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu i uniemożliwić osobom niepowołanym dostęp do kont członków Kasy Stefczyka. Są to m.in.:

  • szyfrowanie transmisji, dzięki czemu wszystkie czynności, od momentu wejścia na stronę logowania aż do wylogowania, są zaszyfrowane,
  • możliwość korzystania z klawiatury ekranowej, która zapobiega podejrzeniu wpisywanego hasła do serwisu,
  • dwie metody autoryzacji transakcji do wyboru, przy pomocy jednorazowych haseł z listy lub SMS.

Serwis internetowy e-skok w swojej nowej postaci spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zalogowania się na do wersji demonstracyjnej serwisu e-skok, by zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami dostępnymi w serwisie.