Stefczyk Finanse na największych targach pracy i praktyk w Polsce!

14:00 17.10.2016 r.

stefczyk-finanse-targi.png

Tegoroczne Absolvent Talent Days były wydarzeniem, które zapamiętamy na długo.
Podczas targów organizowane były warsztaty i panele dyskusyjne, w których brały udział znane osobistości ze świata finansów, mediów i rynku pracy. My również tam byliśmy reprezentując nasze marki : Kasę Stefczyka i Stefczyk Finanse.
Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk i Poznań – w tych miastach młodzi ludzie mogli odwiedzić, przygotowane specjalnie z okazji targów nasze punkty wystawiennicze. Wyposażeni w nowoczesne gadżety, materiały edukacyjne i dobre humory z zaangażowaniem reprezentowaliśmy wszystko to, co niosą za sobą nasze marki zarówno Kasa Stefczyka, jak i Stefczyk Finanse.
Spotkaliśmy wiele interesujących osób, spędziliśmy z nimi czas na rozmowach i opowiadaniu o naszej codziennej pracy. Spotkania te były również okazją do pokazania atrybutów pracy w finansach.
Rozmach organizacyjny, profesjonalny sposób podejścia do wystawców i gości oraz prestiżowe przestrzenie, w których odbywały się eventy, spowodowały, że z chęcią weźmiemy udział w kolejnych edycjach.
W tym roku odwiedziliśmy również Akademię Rozwoju i Przedsiębiorczości w Poznaniu oraz bydgoskie OFFerty 2016. Sukces wszystkich tych wydarzeń spowodował, że nabraliśmy siły i energii do jeszcze lepszej pracy, i spojrzeliśmy na nią z nowej perspektywy.

Wiemy, czego oczekują kandydaci.

Młodzi ludzie poszukujący pomysłu na karierę w finansach, którzy odwiedzili stanowisko Kasy Stefczyka, mogli liczyć na fachową poradę i wsparcie. Uwagę kandydatów przyciągał kolorowy, nowoczesny wygląd stoiska Kasy. Wyróżniało się ono wśród pozostałych, jednobarwnych stanowisk innych pracodawców. Najchętniej nasz punkt wystawienniczy odwiedzali studenci ostatnich lat kierunków takich jak ekonomia, finanse i bankowość, prawo czy zarządzanie. Szukali oni stałej pracy, więc przygotowane materiały i gotowe oferty rekrutacyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Padały również pytania o praktyki i staże w Kasie Stefczyka. Wiemy, że kandydaci oczekują od swoich przyszłych pracodawców, iż będą podążali za trendami i wyprzedzali konkurencję innowacyjnością. Dlatego też nasze foldery rekrutacyjne zostały przygotowane w oryginalny sposób - to my składaliśmy na ręce kandydatów nasze CV. Takie odwrócenie ról było zabiegiem, który zwrócił uwagę nie tylko młodych ludzi, ale również doświadczonych finansistów.

Sukces  Kasy Stefczyka, przed nami kolejne targi!

Uczestnicy targów pytali głównie o ścieżkę kariery w strukturach spółki Stefczyk Finanse, ciekawiły ich systemy szkoleniowe oraz motywacyjne funkcjonujące w Kasie. Nasi pracownicy odpowiadali na pytania i rozmawiali z kandydatami o możliwościach rozwoju w firmie. Zarówno w Łodzi, jak i Gdańsku zebraliśmy bardzo dużą liczbę podań kandydatów. 

Targi Absolvent Talent Days zakończyły się sukcesem dla spółki Stefczyk Finanse. Dzięki takim imprezom możemy pokazać młodym ludziom, że warto inwestować w swój rozwój w miejscu, które łączy tradycję z innowacjami. Do końca roku nasze stanowiska będzie można odwiedzić w Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Do zobaczenia na targach!

Zdjęcia z wydarzeń w Łodzi i Gdańsku:

Przystanek: krakowskie Targi Pracy Absolvent Talent Days.

Kolejnym miastem, które odwiedziliśmy z naszym punktem wystawienniczym były krakowskie Targi Pracy Absolvent Talent Days.
18 października, w przestrzeniach Centrum Kongresowego ICE, rozmawialiśmy z młodymi ludźmi szukającymi pracy w finansach.

Po raz kolejny punkt Kasy Stefczyka cieszył się dużym zainteresowaniem i był oblegany przez cały okres targów. Zarówno materiały informacyjne jak i reklamowe były rozchwytywane. Krakowskie targi były dla nas ogromnym wyzwaniem ale i satysfakcjonującym doświadczeniem. Naładowani pozytywną energią, przygotowujemy się do kolejnych targów!

Następna strona >>>

Zdjęcia z wydarzenia w Krakowie: