Stefczyk Finanse na największych targach pracy i praktyk w Katowicach i Warszawie!

 

Katowice – zła pogoda nie odstraszyła kandydatów

20 października odwiedziliśmy Katowice. Targi Absolvent Talent Days odbyły się w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w sercu Katowic. Wszyscy, którzy chcieli rozwinąć swoją karierę zawodową lub wyznaczyć jej kierunek, mogli liczyć na budującą rozmowę i indywidualne podejście każdego z pracowników spółki Stefczyk Finanse. Nasze stoisko wystawiennicze przyciągnęło sporą liczbę osób, które zostawiły podania i chętnie pytały o możliwość praktyk lub pracy w strukturach Kasy Stefczyka. Zebraliśmy wiele aplikacji, które sprawdzimy, i na ich podstawie nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami.

Targi w Katowicach były okazją do ciekawych rozmów oraz wymiany doświadczeń i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodych ludzi – mimo niesprzyjającej pogody.

Zdjęcia z wydarzenia w Katowicach:

Witaj Warszawo!

25 października 2016 r. pojechaliśmy zaprezentować markę Kasa Stefczyka do Warszawy, na stadion PGE Narodowy. Od samego rana odpowiadaliśmy na liczne pytania dotyczące misji i wizji Kasy Stefczyka, standardowego dnia pracownika oraz możliwości rozwoju w naszych strukturach. Spotykaliśmy się z bardzo miłymi reakcjami, które nawiązywały do naszego punktu wystawienniczego - kandydaci chwalili intensywne kolory, mówili również, że emanuje od nas energia!

Absolvent Talent Days w stolicy cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno absolwentów szkół wyższych, jak i tegorocznych maturzystów. Byliśmy atrakcyjnym partnerem do rozmów o planowaniu pierwszej pracy. Młodzi ludzie chętnie sięgali po materiały reklamowe i gadżety, rewanżując się swoimi CV i numerami telefonu. Chmura słowna umieszczona na ściance wystawienniczej zwracała uwagę odwiedzających, którzy prosili nas o rozwinięcie pojęć zamocowanych na niej. Opowiadaliśmy więc o szkoleniach, rozwoju i możliwościach zarobkowych w strukturach Kasy Stefczyka. Ostatnie rozmowy prowadziliśmy jeszcze po godzinie 17:00 i choć był to bardzo intensywny dzień, nie zmienilibyśmy go w żaden sposób - spotkania z tak miłymi i otwartymi ludźmi możemy prowadzić codziennie!

<<< Poprzednia strona  Następna strona >>>

Zdjęcia z wydarzenia w Warszawie: