Stefczyk Finanse na największych targach pracy i praktyk w Bydgoszczy i Poznaniu!

 

Bydgoszcz – Offerty na pełnym ON!

11 edycja bydgoskich Targów Pracy Offerty odbyła się 17 listopada 2016 r. Ta inicjatywa bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od 2007 roku. Rokrocznie zwiększa się ilość stoisk wystawienniczych i osób odwiedzających targi. 

Offerty były dla nas świetną okazją do sprawdzenia się w wymagającym środowisku studenckim. Odwiedzali nas zarówno Polacy jak i obcokrajowcy, szukający pracy w finansach. O rozwój w naszych strukturach pytały osoby znajdujące się na samym początku swojej ścieżki zawodowej, jak i doświadczeni finansiści. Zapamiętaliśmy wiele ciekawych rozmów, poznaliśmy inspirujących ludzi.

Wyposażeni w kolorowe gadżety i materiały promocyjne, zebraliśmy prawie 100 podań o pracę w Stefczyk Finanse! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej liczby, jak i z samej organizacji całej imprezy. Mimo dużej konkurencji, punkt Kasa Stefczyka była jednym z najchętniej odwiedzanych stoisk.

Zdjęcia z wydarzenia w Bydgoszczy:

Poznań stawia na rozwój w zakresie finansów.

Ostatnie tegoroczne Absolvent Talent Days odbyły się 22.11.2016 r. w Poznaniu, w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poza stoiskami wystawienniczymi na kandydatów do pracy czekały również prelekcje liderów biznesu i gwiazd, warsztaty oraz fotograf, który robił profesjonalne zdjęcia do CV.

Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez poznaniaków. Pytano nas o możliwość odbycia praktyk i stażów oraz o zatrudnienie na stałe. Kandydaci zostawili nam swoje CV i podania, chętnie też dzielili się swoimi pierwszymi doświadczeniami zawodowymi.

Każda osoba, która choć na chwilę przystanęła, aby z nami porozmawiać otrzymała pakiet gadżetów – mamy nadzieję, że w ten sposób marka Kasy Stefczyka zagości w ich codziennym życiu. W trakcie Absolvent Talent Days odnotowano rekordową ilość osób zainteresowanych branżą finansową! Cieszymy się, że Poznań stawia na rozwój w zakresie finansów i tym bardziej polecamy się jako Pracodawca.

<<< Poprzednia strona