Stefczyk Finanse na największych targach pracy i praktyk w Rzeszowie i Wrocławiu!

 

Rzeszów zaskoczył frekwencją.

Absolvent Talent Days zawitały do Rzeszowa po raz pierwszy. Targi odbyły się w przestrzeni Uniwersytetu Rzeszowskiego 27 października 2016 roku.

Swoją ofertę prezentowało ponad 40 firm. Rzeszów dał nam ogromne pole do popisu – Kasa Stefczyka była jedynym przedstawicielem branży finansów podczas targów. Wykorzystaliśmy naszą okazję najlepiej, jak potrafiliśmy – kandydaci chętnie odwiedzali nasze stanowisko, pytali o możliwość zatrudnienia w strukturach Stefczyk Finanse i gratulowali nowocześnie prezentującego się punktu.

Rzeszowskie targi były również okazją do uczestnictwa w różnych szkoleniach, które prowadziły znane z mediów osoby, np. Łukasz Jakóbiak czy youtuberka KatOsu.

Organizatorzy szacują, że łącznie imprezę odwiedziło prawie 4 tysiące osób. Czy byli wśród nich przyszli pracownicy Kasy Stefczyka? Dowiemy się tego po skontaktowaniu z kandydatami, którzy zostawili nam swoje CV. A jest w czym wybierać.

Zdjęcia z wydarzenia w Rzeszowie:

Wrocław, miejsce spotkań.

Absolvent Talent Days 16 listopada zawitały do wrocławskiej Hali Stulecia. Okrzyknięty Europejską Stolicą Kultury 2016 Wrocław, okazał się również miejscem spotkań osób zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej. Kandydaci, którzy odwiedzali nasze stanowisko byli doskonale przygotowani – przynosili swoje CV i listy motywacyjne, zadawali szczegółowe pytania o ścieżkę kariery, benefity oraz możliwości, jakie daje im Kasa Stefczyka. Rozmawiało nam się bardzo przyjemnie, poczuliśmy, że Kasa Stefczyka jest dla młodych wrocławian atrakcyjnym graczem na rynku pracy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu targów: pozyskaliśmy ponad 100 aplikacji, wiele numerów telefonu oraz adresów e-mailowych. Wrocławianie okazali się bardzo gościnni, chwalili nasze nowoczesne podejście i otwartość.

Absolvent Talent Days we Wrocławiu zostawiły w nas poczucie spełnionej misji i dobrze wykonanego zadania. Z pewnością weźmiemy udział w targach w przyszłym roku.

<<< Poprzednia strona  Następna strona >>>

Zdjęcia z wydarzenia we Wrocławiu: