Poznaj nas lepiej

Stefczyk Finanse zatrudnia około 2000 Pracowników do blisko 300 placówek Kasy Stefczyka w całej Polsce. Wiemy jak dużą wartością
są zaangażowani Pracownicy, dlatego od lat staramy się zapewnić
im jak najlepsze warunki. Widać tego efekty - ponad 50% Pracowników to osoby, które są z nami dłużej niż 5 lat.

kariera-o-nas-600x3803.jpg

Dobrze poukładana praca

Jesteśmy społecznością, która wspiera indywidualny rozwój każdego Pracownika. Do świata finansów chętnie wprowadzamy również młode pokolenie Pracowników, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej. Dołącz do nas!

Po raz kolejny Stefczyk Finanse uzyskał tytuł Solidny Pracodawca – tytuł przyznawany firmom, które oferują korzystne warunki pracy, terminowo wypłacają wynagrodzenie oraz oferują atrakcyjne warunki socjalne i system premiowy. Nagroda ta stanowi potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach. Kapituła programu wyłania laureatów na podstawie wielu, wystandaryzowanych kryteriów, które składają się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy.

Naszym Pracownikom udostępniamy szereg programów partnerskich:

 

Program motywacyjny Łowca Nagród organizowany przez Towarzystwa Ubezpieczeń Saltus Ubezpieczenia. W ramach współpracy każdy Pracownik, który weźmie udział w programie zbiera indywidualne punkty, które może wymienić na cenne nagrody. Konkursy dostępne dla naszych Pracowników i Klientów - w Konkursie Jubileuszowym organizowanym przez Saltus ubezpieczenia do wygrania są atrakcyjne nagrody!

 

Dbamy o nasze Zespoły.

Chcąc docenić długoletnią współpracę, przyznajemy Pracownikom dodatek stażowy już po 3 roku zatrudnienia. Ponadto zasłużonych Pracowników dla SKOK wyróżniamy prestiżową nagrodą w postaci medalu resortowego.

Dajemy szansę naszym Pracownikom na udział w międzynarodowych konferencjach odbywających się w różnych krajach.