Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
Kariera

Twoja kariera zaczyna się już dziś!

Czujesz, że masz potencjał i chcesz przejść szkolenia, które pozwolą Ci dołączyć do zespołu Kasy Stefczyka?Kasa Stefczyka to organizacja, która istnieje dzięki zaangażowaniu wielu ludzi – ich wspólnym planom i patrzeniu w przyszłość z optymizmem. Tę instytucję tworzą jednostki, konkretne nazwiska, charaktery, pasje i potrzeby naszych pracowników. Wszyscy są dla nas ważni i razem z nami tworzą pozytywny wizerunek naszej firmy.

Pracowników Placówek Kasy Stefczyka zatrudnia spółka Stefczyk Finanse. Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Dbać o zwiększanie świadomości finansowej wśród Polaków? Dokształcać się, poszerzać zakres swoich kompetencji, budować dobre relacje z ludźmi, których spotkasz na swojej zawodowej drodze? Naszych pracowników cechuje profesjonalizm, otwartość i wrażliwość. Usługi finansowe to nie wszystko. Chcemy, żeby Klienci Kasy Stefczyka czuli się Zawsze u Siebie!


1. ZŁÓŻ

CV

2. OCZEKUJ

naszej wiadomosci

3. ZAPREZENTUJ SIĘ

na rozmowie kwalifikacyjnej

Zapraszamy Cię do wirtualnej podróży, która wskaże Ci możliwe ścieżki rozwoju, przybliży korzyści, jakie czekają na Ciebie po dołączeniu do zespołu Kasy Stefczyka. Poznaj nas z każdej strony!

W poszczególnych zakładkach znajdują się informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, jaka może zaważyć na reszcie Twojego życia. Twoja kariera zaczyna się tu i teraz. Daj sobie szansę.

Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale gwarantujemy, że warto! Dlaczego? Bo Stefczyk Finanse jest OK!

O
K
E
J

Zrób pierwszy krok! Poprowadzimy Cię dalej

Czujesz, że masz potencjał i chcesz przejść szkolenia, które pozwolą Ci dołączyć do zespołu Kasy Stefczyka?

Wszystko, co musisz zrobić, by zmienić swoją przyszłość, to wypełnić formularz zgłoszeniowy. To pierwszy krok, który już dziś da Ci szansę na zmianę jutra. Pokaż nam, czym zajmowałeś się do tej pory, a my przeanalizujemy, w jaki sposób mógłbyś wesprzeć nasz zespół.


Stefczyk Finanse jako spółka, która zatrudnia pracowników Oddziałów Kasy Stefczyka, to odpowiedzialny pracodawca. Opracowaliśmy doskonały system szkoleń, który pozwala na jak najlepsze przygotowanie Cię do pracy w naszym zespole. Oferujemy narzędzia, profesjonalne szkolenia i opiekę bardziej doświadczonych pracowników, co daje gwarancję najwyższej jakości obsługi, zadowolenia ze strony pracownika, jak i pracodawcy.


Wypełnij formularz i dołącz do niego swoje CV oraz list motywacyjny. Gwarantujemy Ci profesjonalny i rzeczowy proces rekrutacyjny. Po zweryfikowaniu Twojej aplikacji, oddzwonimy do Ciebie, jeżeli nas do tego przekonasz. Datę i czas rozmowy kwalifikacyjnej ustalimy w dogodnym dla Ciebie terminie. Na rozmowie nie tylko Ty będziesz musiał się przedstawiać- to przecież okazja do poznania obu stron, dlatego i my przybliżymy Ci Kasę Stefczyka oraz Stefczyk Finanse jako godnego zaufania pracodawcę. W takcie rozmowy nasz przedstawiciel sprawdzi Twoje umiejętności.


Wiedza podręcznikowa to nie wszystko! Komunikatywność, zaangażowanie, chęci do działania, łatwość w zjednywaniu sobie ludzi – praca u nas to praca z wieloma osobami, dlatego liczą się nie tylko tabele i liczby. W Kasie Stefczyka na każdym szczeblu zawodowym najważniejsi są Klienci, dlatego umiejętności interpersonalne są dla nas bardzo istotne.

Już dziś pomyśl o swoim jutrze i wypełnij formularz. Nie obawiaj się, że będziesz tylko kolejnym dokumentem w bazie danych. Zależy nam, żebyś w Kasie Stefczyka czuł się Zawsze U Siebie.


Masz pytania? Odpowiemy na nie! Masz wątpliwości? Postaramy się je rozwiać! Potrzebujesz czasu na zastanowienie? Nowa praca to nowy rozdział - chcemy, żebyś był z niego zadowolony. Przemyśl to i podejmij dobrą decyzję. Dołącz do Kasy Stefczyka i czuj się Zawsze u Siebie!


Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl