Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Płacąc swoją kartą płatniczą Visa możesz zyskać nawet do 150 zł miesięcznie! Skorzystaj z promocji „KASA WRACA” II Edycja − płać kartą Visa w aptekach, kinach oraz na stacjach benzynowych i patrz, jak pieniądze wracają na Twój rachunek płatniczy. Kupujesz i zyskujesz, to się opłaca!

 
Gdzie znajdę numer członkowski?
x x x x x x x x
 
 
 
 
 
 
 
*Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), SKOK Stefczyka informuje o tym że: Więcej >

Korzystaj z atrakcyjnych promocji i bierz udział w
konkursach dostępnych tylko dla Klientów kasy.
Załóż konto IK Classic lub IKS Senior, to proste!
Wystarczy przyjść do najbliższej placówki.


Poznaj inne korzyści płynące z posiadania konta IKS Classic:

za prowadzenie rachunku w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych niż Twoje własne w Kasie) wynosiła min. 1500zł

za polecenie przelewu przez internet (z wyłączeniem polecenia przelewu do ZUS i US) w ramach usługi bankowości elektronicznej

za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy

za wypłaty gotówki z ogólnopolskiej sieci bankomatów oznaczonych logo SKOK24

Jakie warunki należy spełnić, aby przystąpić do promocji?

  • Posiadać rachunek płatniczy IKS Classic lub IKS Senior oraz wydaną do niego aktywną kartę płatniczą VISA.
    (Konto IKS Classic i Konto IKS Senior założysz w najbliższej placówce. Listę wszystkich placówek znajdziesz tutaj).
  • Posiadać miesięczny wpływ na rachunek płatniczy w Kasie  w kwocie nie niższej niż 500 zł z rachunku innego niż własny w Kasie.
  • Zalogować się, samodzielnie lub w Placówce Kasy lub telefonicznie*, do aplikacji dedykowanej promocji – przystąpić do promocji, wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe, zgody związane z promocją oraz potwierdzić fakt zapoznania się z regulaminem promocji.
  • Wykonać transakcję bezgotówkową (płatność kartą płatniczą Visa wydaną do rachunku płatniczego) na kwotę nie niższą niż 100 zł (jednorazowa transakcja) na stacji benzynowej lub w aptece lub w kinie. 

*Za pośrednictwem dowolnej Placówki Kasy Stefczyka lub dzwoniąc na numer telefonu: 801 600 100 lub 58 782 93 00. Koszt według taryfy operatora.

Spełnij warunki promocji Kasa Wraca II, obowiązującej od 31.01.2020 r. do odwołania. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl