Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Masz rachunek płatniczy w Kasie? Potrzebujesz dodatkowej gotówki na nieprzewidziane wydatki? Dzięki Szybkiej Pożyczce Odnawialnej będziesz mógł korzystać z dodatkowej gotówki zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Dla Twojej wygody wszystkie spłacone środki będziesz mógł ponownie wykorzystać w dowolnym momencie! Złóż wniosek bez wychodzenia z domu i otrzymaj dostęp do dodatkowej gotówki nawet tego samego dnia. Wypełnij formularzzadzwoń do placówki lub pod 801 600 100.

 

Zalety

wygoda-v2
wygoda - pieniądze dostępne od ręki, nawet do 2000 zł w ramach kredytu w rachunku płatniczym
szybkosc-v2
szybkość - dostęp do dodatkowej gotówki nawet tego samego dnia!
jasne-zasady-v2
jasne zasady - oprocentowanie: 8%, prowizja: 8%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 17,39%Przykład reprezentatywny z dnia 7.04.2020 r. dla Szybkiej Pożyczki Odnawialnej (kredyt w rachunku płatniczym): Całkowita kwota kredytu wynosi 1300 zł. Czas trwania umowy: 12 miesięcy (z możliwością odnowienia). Zmienna roczna stopa oprocentowania wynosi 8%. Prowizja: 104 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 17,39%. Całkowita kwota do zapłaty: 1507,99 zł, w tym odsetki: 103,99 zł, przy założeniu, że całkowita kwota kredytu została wypłacona od razu i w całości w dniu zawarcia umowy na cały okres jej obowiązywania; spłata odsetek – miesięcznie, spłata kapitału jednorazowo, na koniec okresu trwania umowy. Wysokość przyznanego limitu pożyczkowego ustalana jest indywidualnie. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Koszt połączenia według taryfy operatora.

 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

* imię:
 
* nazwisko:
 
* telefon:
 
* e-mail:
 
godzina:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Wniosek online

Wpelnij-form-copy-4

Wypełnij formularz powyżej lub kliknij tutaj. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, a umowę wyślemy na Twój adres e-mail.

Przez telefon

Zadzwon-do-nas-copy

Zadzwoń do swojej placówki lub pod numer 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora). Ekspert finansowy wypełni wniosek razem z Tobą, a gotową umowę otrzymasz na swój adres e-mail.

W placówce

wez-pozyczke-dom1

Odwiedź najbliższą placówkę. Jeśli chcesz, możesz umówić się telefonicznie na konkretną godzinę. Kontakt do placówki znajdziesz tutaj.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl