Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę?

Pożyczka w Kasie Stefczyka - szybko, łatwo i wygodnie. Udzielamy pożyczki na jasnych zasadach, ciesząc się zaufaniem Klientów.


Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać dodatkowe środki? Ile trwa decyzja kredytowa? Sprawdźmy.

Pożyczka w Kasie Stefczyka to doskonały sposób na pozyskanie dodatkowych środków. W zależności od rodzaju pożyczki możesz przeznaczyć pieniądze na konsolidację zobowiązań finansowych (Pożyczka FIT, RRSO: 8,35%), dowolny cel niezwiązany z działalnością (Pożyczka online, RRSO: 11,42%) czy firmowe wydatki (Pożyczka obrotowa dla firm). Warunkiem otrzymania pieniędzy jest jednak konieczność spełnienia określonych przez pożyczkodawcę warunków. Jakich?

Warunki pożyczki – wymagania w stosunku do pożyczkobiorców

Kasa Stefczyka nie stawia wnioskującym restrykcyjnych wymagań.

W przypadku klientów indywidualnych są to:
ukończenie 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych;
posiadanie dowodu osobistego i numeru PESEL;
posiadanie wymaganej przez pożyczkodawcę zdolności kredytowej, czyli zdolności do spłaty zaciągniętego zobowiązania.

W przypadku przedsiębiorców są to:
prowadzenie działalności indywidualnie lub w formie spółki cywilnej;
określony staż prowadzenia działalności (w zależności od konkretnej pożyczki – odmienny);
posiadanie rachunku firmowego Tandem w Kasie.

Ważne: wskazane wyżej warunki pożyczki są uniwersalne i w zależności od konkretnego produktu Kasy mogą nieznacznie się różnić. Precyzyjne informacje dotyczące niezbędnych warunków znajdziesz we wzorze umowy pożyczki.

Ogromną zaletą Kasy Stefczyka jest elastyczne podejście do procesu badania zdolności kredytowej. W praktyce oznacza to, że choć instytucja finansowa stawia przyszłym pożyczkobiorcom konkretne (wskazane wyżej) wymagania, każdy wniosek przetwarza indywidualnie.

Pożyczka w Kasie Stefczyka krok po kroku

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, więc najlepiej udać się lub zadzwonić do najbliższej placówki, informację można uzyskać również, dzwoniąc na infolinię. Tam będzie można podać swoje dane, zweryfikować swoją sytuację i w razie potrzeby złożyć wniosek. Taka procedura jest nie tylko bardzo łatwa, ale także szybka. Od czego zacząć?

Jeśli chcesz wiedzieć, czy masz realne szanse na otrzymanie pożyczki w Kasie Stefczyka, wypełnij krótki formularz kontaktowy, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Nie zapomnij także o zaznaczeniu wymaganych zgód.

Poczekaj na kontakt telefoniczny eksperta. Podczas rozmowy specjalista zada Ci kilka pytań związanych z Twoją obecną sytuacją finansową. Dzięki pozyskanym w ten sposób informacjom będzie mógł wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową i wydać wstępną decyzję kredytową. Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek o pożyczkę, decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej.

Aby złożyć wniosek o udzielenie pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką na dowolny cel, musisz jedynie odwiedzić placówkę Kasy Stefczyka, w której sfinalizujesz niezbędne formalności. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej.

Ile czeka się na decyzję kredytową w Kasie Stefczyka?

Po rozpatrzeniu Twojego wniosku pożyczkodawca podejmie decyzję w ciągu jednego dnia. Jeśli będzie pozytywna, niezwłocznie wypłaci środki. Masz rachunek płatniczy w Kasie? Możesz otrzymać gotówkę nawet tego samego dnia.

Jak długo ważna jest decyzja kredytowa w Kasie Stefczyka?

Decyzja pożyczkowa w Kasie Stefczyka jest ważna 30 dni.

powrót