Lokata na nowe środki PLUS to

aż 5% w skali roku

Załóż lokatę i ciesz się pewnym zyskiem!

Twoje oszczędności będą z nami bezpieczne.

Lokata na nowe PLUS. Baner. Kasa Stefczyka

Wybierz Lokatę na nowe środki PLUS z atrakcyjnym oprocentowaniem:


  • oprocentowanie stałe aż 5% w skali roku!

  • okres trwania lokaty: 6 miesięcy

  • kwota, którą możesz ulokować: od 300 do aż 250 000 zł!

Na Lokacie możesz zdeponować wyłącznie nowe, nieulokowane wcześniej w Kasie środki.

Do środków masz wygodny dostęp. Po zakończeniu lokaty Twój kapitał wraz z odsetkami zostaje automatycznie przelany na Twój rachunek płatniczy w Kasie.

Dysponujesz większym budżetem? Na Lokacie na nowe środki oraz Lokacie na nowe środki PLUS ulokujesz łącznie nawet do 500 000 PLN!

Jak założyć lokatę?

Ikona - jak założyć - wypełnij formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, dostępny poniżej, a nasz ekspert oddzwoni
do Ciebie i umówi na spotkanie w celu założenia lokaty.

Ikona - zadzwoń

Zadzwoń pod numer infolinii 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora) w dogodnym dla Ciebie momencie,
a nasz konsultant przedstawi szczegóły oferty i zaprosi na spotkanie z ekspertem.

Ikona przyjdź do placówki - Kasa Stefczyka

Przyjdź do placówki, aby dopełnić formalności i na miejscu
założyć lokatę. Znajdź najbliższą placówkę tutaj.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK.- zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r.
(opcjonalny)

Łączne saldo Lokat na nowe środki PLUS nie może przekroczyć 250 000 zł. W ramach tego salda można założyć więcej niż jedną lokatę.

Szczegółowe informacje na temat warunków uzyskania produktu w placówkach Kasy.

Środki pieniężne zgromadzone na rachunku w Kasie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oznacza to, że Twoje środki są całkowicie bezpieczne do równowartości w złotych 100 000 euro. Szczegółowy katalog wyłączeń przedmiotowych i podmiotowych objętych ochroną gwarancyjną zawarty jest w ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

Czym są "nowe środki"? Porównamy Twoje saldo wszystkich rachunków w dniu zakładania lokaty z saldem Twoich wszystkich rachunków w Kasie na koniec 10. dnia poprzedniego miesiąca.

"Nowe środki" to nadwyżka pomiędzy tymi dwiema kwotami (z wyłączeniem salda już założonych lokat na nowe środki), np. jeśli 10 października Twoje wszystkie środki ulokowane w Kasie wynosiły 4000 zł, a 1 listopada masz na kontach łącznie 10 000 zł, to 6000 zł możesz ulokować na Lokacie na nowe środki PLUS. Pamiętaj, że środki, które chcesz ulokować, muszą znajdować się na rachunku IKS najpóźniej w dniu zawierania Umowy o lokatę.

Za rachunki uznajemy rachunek płatniczy IKS, rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania "Książeczka", rachunek lokaty, Rachunek oszczędnościowy.

FAQ Lokata na nowe środki PLUS

Jest to produkt oferowany przez instytucje finansowe, który pozwala na bezpieczne ulokowanie pieniędzy, a także ich pomnażanie. Polega na zdeponowaniu środków pieniężnych na umówiony czas i określone w ofercie oprocentowanie.
Po zakończeniu lokaty pieniądze wracają do klienta wraz z odsetkami.

Porównamy Twoje saldo wszystkich rachunków w dniu zakładania lokaty, z saldem Twoich wszystkich rachunków w Kasie na koniec 10-go dnia poprzedniego miesiąca (za rachunki uznajemy rachunek płatniczy IKS, rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania "Książeczka", rachunek lokaty). „Nowe środki” to nadwyżka pomiędzy tymi dwoma kwotami, np. jeśli 10-go września Twoje środki ulokowane w Kasie wynosiły łącznie 4 000 zł, a 1-go października masz na kontach łącznie 10 000 zł, to 6 000 zł możesz ulokować na Lokacie na nowe środki PLUS. Pamiętaj, że środki, które chcesz ulokować muszą znajdować się na rachunku IKS najpóźniej w dniu zawierania Umowy o lokatę.

W każdej chwili istnieje możliwość wycofania swoich środków, natomiast wypłata przed upływem okresu, na jaki zawarto umowę lokaty, jest równoznaczna z zerwaniem lokaty. W przypadku zerwania lokaty w Kasie Stefczyka wypłacane jest 10% odsetek należnych na dany dzień.

Lokata w przeciwieństwie do rachunku oszczędnościowego, jest zawierana na czas określony. Ponadto środki na lokacie są zamrożone na czas jej trwania, podczas gdy rachunek oszczędnościowy daje możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania środków. Oprocentowanie na lokatach przeważnie jest dużo wyższe niż na rachunkach oszczędnościowych.

Oprocentowanie stałe jest to oprocentowanie, którego wysokość jest ustalona w umowie lokaty i nie zmienia się przez cały okres trwania lokaty. Oprocentowanie zmienne natomiast to oprocentowanie, które ulega wahaniom pod wpływem zmian stóp procentowych wprowadzanych przez Radę Polityki Pieniężnej. Oznacza to, że oprocentowanie może wzrosnąć (wówczas nasz zysk jest wyższy) lub zmaleć (wówczas nasz zysk jest niższy).


Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.

Pliki do pobrania


Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów tutaj.