Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Masz rachunek płatniczy w Kasie? Potrzebujesz dodatkowej gotówki na nieprzewidziane wydatki? Dzięki Szybkiej Pożyczce Odnawialnej będziesz mógł korzystać z dodatkowej gotówki zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Dla Twojej wygody wszystkie spłacone środki będziesz mógł ponownie wykorzystać w dowolnym momencie! Złóż wniosek bez wychodzenia z domu i otrzymaj dostęp do dodatkowej gotówki nawet tego samego dnia. Wypełnij formularzzadzwoń do placówki lub pod 801 600 100.

 

Zalety

wygoda-v2
wygoda - pieniądze dostępne od ręki, nawet do 2000 zł w ramach kredytu w rachunku płatniczym
szybkosc-v2
szybkość - dostęp do dodatkowej gotówki nawet tego samego dnia!
oprocentowanie-7,20fg01x
jasne zasady - oprocentowanie: 7,20%, prowizja: 8%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 16,52%Przykład reprezentatywny z dnia 29.05.2020 r. dla Szybkiej Pożyczki Odnawialnej (kredyt w rachunku płatniczym): Całkowita kwota kredytu wynosi 1300 zł. Czas trwania umowy: 12 miesięcy (z możliwością odnowienia). Zmienna roczna stopa oprocentowania wynosi 7,2%. Prowizja: 104 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 16,52%. Całkowita kwota do zapłaty: 1497,58 zł, w tym odsetki: 197,58 zł, przy założeniu, że całkowita kwota kredytu została wypłacona od razu i w całości w dniu zawarcia umowy na cały okres jej obowiązywania; spłata odsetek – miesięcznie, spłata kapitału – jednorazowo, na koniec okresu trwania umowy.

 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

* imię:
 
* nazwisko:
 
* telefon:
 
* e-mail:
 
godzina:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Wniosek online

Wpelnij-form-copy-4

Wypełnij formularz powyżej lub kliknij tutaj. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, a umowę wyślemy na Twój adres e-mail.

Przez telefon

Zadzwon-do-nas-copy

Zadzwoń do swojej placówki lub pod numer 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora). Ekspert finansowy wypełni wniosek razem z Tobą, a gotową umowę otrzymasz na swój adres e-mail.

W placówce

wez-pozyczke-dom1

Odwiedź najbliższą placówkę. Jeśli chcesz, możesz umówić się telefonicznie na konkretną godzinę. Kontakt do placówki znajdziesz tutaj.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl