Weźmiesz pożyczkę i doładujesz licznik

Najlepsze i najbardziej rzetelne usługi jak najbliżej domu – to idea, którą kieruje się Kasa Stefczyka. Dlatego Stefczyk Finanse rozszerza zakres usług dostępnych w placówkach dzięki współpracy z firmą BillBird S.A. – specjalizującą się w innowacyjnych sposobach regulowania należności.

00:10 26.10.2014 r.

Do tej pory w placówkach Kasy Stefczyka konsumenci mogli skorzystać z bogatej oferty finansowej: kont dopasowanych do różnych potrzeb, mogli zrealizować przekaz pieniężny lub przelew, uzyskać pożyczkę czy kupić ubezpieczenie.

Dzięki wdrażaniu nowej jakości obsługi przez kooperację Kasy z marką Stefczyk Finanse oraz współpracy z firmą BillBird S.A., specjalizującą się w innowacyjnych sposobach regulowania należności, w placówkach Stefczyk Finanse można skorzystać z doładowań energetycznych.

BillBird jest pierwszą firmą w Polsce, która umożliwiła sprzedaż doładowań liczników energetycznych. Prosta w obsłudze usługa jest analogiczna do sprzedaży doładowań telefonów komórkowych.

Usługa VIA Moje Rachunki – to alternatywny dla poczty, tani i wygodny sposób na zapłacenie domowych rachunków. W placówce podajesz rachunek, np. za gaz, prąd, telefon, pracownik skanuje kod kreskowy umieszczony na blankiecie rachunku, dane z rachunku zostają błyskawicznie odczytane, opłacasz kwotę rachunku powiększoną o aktualną prowizję i otrzymujesz dowód wpłaty – wydruk z terminalu. Taki sposób płacenia rachunków to gwarancja szybkiego dotarcia pieniędzy do ich wystawców.

adam-gaik.jpg
Komentarz eksperta:

Adam Gaik, kierownik Działu Rozwoju Usług i Utrzymania Sprzedaży, Stefczyk Finanse TZ SKOK Sp. z o.o. SKA – Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego to produkt umożliwiający oszczędzanie na emeryturę w ramach III filaru. Dzięki skorzystaniu z tej formy gromadzenia pieniędzy zyskujemy dodatkowe zabezpieczenie na jesień życia. Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć na stronie internetowej www.tfiskok.pl.