Z kimkolwiek zjesz śniadanie możesz zapłacić za nie swoją kartą Visa

13:12 29.06.2016 r.

visa-zyrafa.jpg

Codziennie miliony podróżnych na całym świecie używają kart Visa, by wykorzystać do maksimum możliwości każdego wyjazdu. A skoro swoją kartę Visa możesz używać w ponad 200 krajach na świecie, w ponad 41 milionach miejsc, dlaczego nie skorzystać właśnie z niej, zamiast zabierać ze sobą obcą walutę w gotówce? Płać wygodnie kartą Visa dodawaną do rachunków osobistych w Kasie Stefczyka.

Aplikacja podróżna zawsze pod ręką

Gdybyś podczas podróży za granicę potrzebował gotówki, aplikacja Visa Travel Tools pomoże Ci znaleźć najbliższy bankomat, a zawarty w niej kalkulator walutowy pozwoli Ci sprawdzić, ile wyniesie dany zakup w złotówkach*, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować wakacyjne wydatki.

Kilka wskazówek na czas podróży...

    1. Noś przy sobie mniej gotówki

Nie ma powodu, byś zmieniał swoje przyzwyczajenia płatnicze, kiedy jesteś poza granicami kraju. Używanie karty Visa podczas wakacji jest to rozsądny sposób dokonywania płatności. Karta jest bezpieczna, a jednocześnie niebywale wygodna i można jej używać w milionach miejsc na całym świecie. Na koniec wakacji nie zostaniesz z niewykorzystaną lokalną walutą w portfelu.

    2. Zapoznaj się z lokalną walutą

Sprawdź walutę danego kraju i dowiedz się, ile kosztują tam podstawowe produkty i usługi (np. kawa i kanapka lub taksówka z lotniska do centrum miasta). Możesz także sprawdzić kursy walut europejskich, używając naszego kalkulatora walutowego.

    3. Korzystaj z wygodnych rozwiązań

Jeśli potrzebujesz obcej waluty w gotówce, nie musisz szukać kantorów - najwygodniej jest wypłacić pieniądze na miejscu. Skorzystaj z lokalizatora bankomatów w aplikacji Visa Travel Tools i dowiedz się, gdzie możesz wypłacić gotówkę bezpiecznie i komfortowo (niezależnie od tego, gdzie spędzasz wakacje). Możesz też wygodnie płacić kartą w milionach miejsc na całym świecie.

Gdziekolwiek jedziesz, ciesz się podróżą.  I nie zapomnij wziąć ze sobą karty Visa!

 

*Kurs wymiany może się różnić od kursu wymiany stosowanego przez wydawcę Twojej karty, który może – lecz nie musi – stosować opłatę za przewalutowanie. W razie wątpliwości skontaktuj się z wydawcą karty.