Co słychać na profilu Kas Stefczyka na Facebooku?

Kasy Stefczyka zawsze chcą być blisko swoich członków, aby lepiej rozumieć ich potrzeby i zmieniać się dla nich. Możliwość kontaktu z szerokim gronem Członków Kas daje Internet i media społecznościowe, gdzie Kasy prowadzą aktywny dialog ze swoimi fanami i członkami grup.

10:28 29.07.2013 r.

 

Jednym z portali, gdzie możecie śledzić działalność Kas i zadawać pytania jest Facebook. Profil Kas Stefczyka ma na nim już przeszło 21 200 fanów i wciąż pojawiają się nowi!

Na profilu Kas Stefczyka codziennie pojawiają się posty, które fani profilu komentują. Mogą również wyrazić dla nich swoją sympatię i kliknąć przycisk „Lubię to!” oraz udostępnić wpis na swoim profilu lub znajomego, jeśli bardzo im się spodoba i chcieliby zawartą w nim informacją podzielić się ze swoimi bliskimi.

Na profilu Kas Stefczyka poruszane są różne tematy. Członkowie znajdą tam informacje o promocjach, nowościach w Kasach, o nowych i kończących się ofertach, o nowych placówkach jak i tych, które zmieniają adres.

 

screen-facebook-20.jpg

Osoby zainteresowane pracą w Kasach, zawsze są informowane o tym, kiedy poszukujemy pracowników do naszych placówek:

 

screen-facebook-60.jpg

Na profilu informujemy również o kulturalnej i społecznej aktywności Kasy Stefczyka, na przykład publikując relacje z wydarzeń, w które angażowała się Kasa:

 

screen-facebook-70.jpg

Pokazujmy fanom, jakie gadżety Kasa Stefczyka przygotowała dla swoich Członków:

 

screen-facebook-10.jpg

Po opublikowaniu nowego spotu radiowego, na profilu YouTube Kas Stefczyka – Stefczyk.tv – posypały się pytania o możliwość pobrania muzyki ze spotów. Kasa Stefczyka postanowiła umożliwić swoim fanom w mediach społecznościowych pobranie muzyki w formie dzwonka na telefon, w zamian za napisanie o tym na Facebooku. Również na profilu Kas Stefczyka informowaliśmy fanów o takiej możliwości.

 

screen-facebook-80.jpg

Na profilu publikowane są również linki do artykułów i wywiadów, w których można znaleźć wypowiedzi zarządu lub pracowników Kas. Jest to szczególnie ważne dla Członków Kasy Stefczyka, dla których wypowiedzi osób zarządzających Kasą Stefczyka są ważne, a dotarcie do takich materiałów w Internecie nie zawsze jest łatwe.

 

screen-facebook-40.jpg

Jednak treści na profilu Kas Stefczyka, dotyczące samej Kasy Stefczyka, to nie tylko informacje, ale również gry, zabawy i konkursy. W tym roku na profilu Kas przeprowadzono ich już 3! I przygotowywane są kolejne. Pierwszy z nich – Masz PIT, weź pożyczkę! - był grą zręcznościowo – logiczną, polegającą na wykonaniu określonych zadań, np. podaniu wagi monet ze zdjęcia, szybkim leczeniu wartości monet rozsypanych na stoliku, ułożeniu monet w odpowiedniej kolejności, tak aby 5 takich samych znalazło się w jednej linii, były też puzzle z banknotami, a także łapanie myszką i przesuwanie spadających monet do odpowiedniej portmonetki. Między poszczególnymi etapami, fani Kas musieli odpowiadać na pytania związane z ofertą „Masz PIT weź pożyczkę”.

 

screen-facebook-90.jpg

 

Kolejnym konkursem zorganizowanym na profilu, był quiz z wiedzy o historii Kasy Stefczyka. Konkurs powstał na podstawie okolicznościowych poradników „Historia spółdzielczości”, opowiadających o tym jak Franciszek Stefczyk zainicjował idee spółdzielczości w Polsce, jak ją rozwijał i jak jego następne pokolenia pielęgnowały tę idee. W trakcie trwania konkursu, codziennie o godzinie 18:00 pojawiały się nowe pytania, na które uczestnicy odpowiadali nawet w 1 minutę, a z czasem trwania konkursu udzielali coraz mniej błędnych odpowiedzi. Gra przypadła do gustu fanom. Codziennie trzy inne osoby wygrywały nagrody w postaci gier, a raz w tygodniu osoba z największą ilością punktów i najlepszym czasem, nagrodę  tygodnia, którymi były: voucher do SPA, stół do piłkarzyków oraz tablet.

 

screen-facebook-30.jpg

 

Obecnie na profilu trwa kolejny konkurs, tym razem kreatywny. Fani profilu mają za zadanie nakręcić teledysk do spotów radiowych Kas „Zasługujesz na niższe raty!”. Rozwiązanie konkursu nastąpi we wrześniu i wtedy też poznamy trzy zwycięskie prace. Póki co można zgłaszać się do konkursu i głosować na prace w aplikacji konkursowej pod linkiem https://www.facebook.com/kasystefczyka/app_630363120322400.

 

screen-facebook-50.jpg


Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestniczenia na profilu Kas Stefczyka!

Odwiedźcie nas na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/kasastefczykapl

Szukajcie nas również na innych portalach społecznościowych!

  • nk.pl (dawniej Nasza Klasa) http://nk.pl/kasystefczyka
  • Google+ https://plus.google.com/100615827159035399174/posts
  • Goldenline http://www.goldenline.pl/forum/kasy-stefczyka2/