Pułtusk: Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza

W niedzielę 22.09.2013 placówka Kasy w Pułtusku uczestniczyła w XVI Dniach Patrona Pułtuska św. Mateusza, które zorganizował tutejszy Urząd Miasta.

13:30 25.09.2013 r.

W tym dniu odbył sie bieg mieszkańców ulicami Pułtuska, na scenie muzycznej mogliśmy podziwiać prezentację artystyczną Pułtuskich Szkół, występ grup tanecznych, koncert w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej. Odbył się również turniej koszykówki ulicznej oraz prezentacja Pułtuskich Zakładów Pracy.

Również nasza placówka wziął czynny udział w tej jakże wesołej, zabawnej i niecodziennej imprezie. Niezmiernie miło było spotkać się i porozmawiać z naszymi klientami od których otrzymaliśmy dużo ciepłych słów, jak również była to fantastyczna okazja do nawiązania relacji z potencjalnymi klientami.
pultusk0.jpg

Placówka zorganizowała konkurs zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Najmłodsi mogli kolorować wizerunek Filipa za co zostały nagrodzone. Sam Filip stanowił centrum zainteresowania całej niedzielnej uroczystości. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie pozowali z nim do zdjęć. Filip korzystając z okazji zabawiał dzieci, rozdawał balony, książeczki i inne niespodzianki.

Na koniec odbyło się uroczyste wręczanie certyfikatów uczestnictwa w Prezentacji Pułtuskich Zakładów Pracy z rąk przedstawicieli władz miasta Pułtusk. Również i nasza placówka otrzymała taki certyfikat.